czwartek, 6 lutego 2014

Współpraca

Z miłą chęcią nawiążę współpracę z zainteresowanymi firmami.W ramach współracy mogę zaoferować rzetelną i szczerą opinię na temat testowanego produktu popartą zdjęciami oraz baner po boku strony . Mój blog otwarty jest na wiele form współpracy jak i testowanie przedmiotów. 

 Pytania prosżę kierować na mój e-mail : tuttofrutti@interia.pl Pozdrawiam

8 komentarzy:

 1. Kochana, w sprawie współpracy najlepiej jak sama na początku będziesz pisała do firm:)

  OdpowiedzUsuń
 2. właśnie też tak myslałam , tylko jeszcze zastanawia mnie do jakich firm ;/ polecicie mi cos ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja dopiero bloguję nieco ponad miesiąc i udało mi się nawiązać współpracę z Mydlarnią (ale widzę, że chyba Tobie również). Ja czekam na swoją przesyłkę.. Możesz napisać na FB do terminarze.pl (ja testowałam terminarze jeździeckie) oraz skontaktować się z firmą produkującą spinacze O-ring. Właśnie do nich napisałam, dostałam odpowiedź, wysłałam adres bloga i czekam na odpowiedź:) Wiem, że większość firm patrzy na ilość obserwatorów, ale te firmy nie tak bardzo ,więc próbuj:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. póki co czekam na mydełka od mydlarni , pisałam do terminarze.pl otrzymałam odpowiedź o testowaniu terminarzy jeżdizeckich podąłam adres gdyż mnie poproszono ale nie dostąłam odpowiedzi ani noc do testowania.

   Usuń
  2. Jak podałaś adres to spokojnie czekaj na przesyłkę:) Jak ja podałam adres to paczka doszła do mnie po tygodniu pocztą:)

   Usuń
 4. I jeszcze mała prośba.. Mogłabyś wyłączyć weryfikację obrazkową, przy dodawaniu komentarzy? Bo to troszkę uciążliwe jest;)

  OdpowiedzUsuń
 5. oczywiście, przepraszam za utrudnienia , Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z testowaniem. Zobaczymy co z tego wyniknie :)

  OdpowiedzUsuń