niedziela, 9 marca 2014

Spinacze O-ring - Recenzja

Hej Wam,
Dzisiaj czas na recenzje spinaczy O-ring, które dostałam do testowania.
Nie przedłużając , zaczynajmy :)


Opis od  producenta :
Spinacz Oring - produkowany jest dla klientów ceniących sobie ład i porządek ze skarpetkami. W prosty sposób łączy parę skarpet co uniemożliwia zgubienie jednej z nich. Spinacz jest wielofunkcyjny. Łączymy nim brudne skarpety, tak połączone pierzemy w pralce, suszymy i przechowujemy w szufladzie. Spinacz nie spada podczas prania i nie farbuje. Jest wykonany z 5% termokurczliwego bardzo trwałego materiału, z dodatkiem specjalnego składu kauczuku. Sock Clip O-Ring nie hałasuje i nie niszczy pralki podczas prania a także nie niszczy skarpet i innych rzeczy podczas prania. Można prać w pralkach , pralko suszarkach suszyć w suszarkach . Sock Clip O-Ring wytrzymuje wysokie temperatury do 95°C 200°F . Sock Clip O-Ring nie jest przeznaczony dla dzieci do lat 5. Jedno opakowanie zawiera 20 szt. Sock Clip O-Ring"

Cena :
4,95 PLN / 20 szt.
Teraz jest promocja - 2 w cenie 1 :)
Możliwe także otrzymanie rabatu nawet do 40 % !
Moja ocena :

Spinacze są naprawde przydatne,były używane zarówno przeze mnie jak i przez moją mamę.
Używałam je do prania,suszenia i przechowywania skarpetek w szufladzie.
Spinacze są na tyle mocne że nie spadną nam ze skarpetek,elastyczne - co ułatwia zakładanie spinaczy na skarpety.W końcu mogłam zapanować nad porządkiem w mojej szufladzie - jak i innych członków rodziny.Spinacze nie farbują i jak wspomniałam nie zlatują nawet podczas wirowania.
Na pewno długo mi posłużą. Ja osobiście polecam spinacze O-ring :-)Dostępność:
Sama nie mam pojęcia czy można je kupić w sklepach, ale wiem że możemy je kupić przez internet , na stronie producenta :Tak się prezentują :

Polecam wszystkim produkty O-ring.

Moja ocena :
5/5


2 komentarze:

  1. Również je mam i ułatwiają życie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna sprawa, napisałam do nich, ciekawe czy mi przyślą do zrecenzowania ;P

    OdpowiedzUsuń