sobota, 24 stycznia 2015

Recenzja Lakieru do paznokci Kameleon 02, ozdoby do paznokci Galaxy -Allepaznokcie

Witam witam,
Czas na recenzje lakieru.
Lakier otrzymałam w ramach współpracy z hurtownią kosmetyczną Allepaznokcie.
Link do strony : KLIK
Recenzja produktu : 
Lakier do paznokci Kameleon 02

Link do produktu: KLIK
Opis: 


Cena:
19.90 PLN

Pojemność:
15 ml
Dostępność:
hurtownia internetowa Allepaznokcie

Moja recenzja:
Lakier świetnie się mieni i nie pozostawia zabrudzeń i dziwnych odcieni na paznokciach.Nie rysuje płytki paznokcia. Pędzelek jest świetnie dopasowany do lakieru i jego włoski dobrze rozkładają się na paznokciu. Pozostawia lśniący kolor. Pięknie się mini i nie pozostaje niezauważalny. Lakier dobrze nadaje się dla osób nie zdecydowanych- dlatego że jego odcienie są tak różne... Zgodnie z opisem mieni się jak kameleon - zmienia kolory w zależności od ułożenie paznokcia w stosunku do źródła światła. Bardzo ładnie połyskuje. Nic dodać nic ująć. Jest idealny na każdą okazje. Jedyną - małą wadą jaką zauważyłam już po pomalowaniu jest to że jeżeli komuś lekko zdrapie się kawałek lakieru to nie schodzi ten kawałek lecz cały lakier z paznokcia. Dlatego przy ocenie pozostawiam mały minusik.

Ocena: 5-/5
---------------------------------------------------------------------------------
Recenzja ozdoby do paznokci
Opis:
Kolorowe, mieniące się różnymi barwami drobinki, dzięki którym Twoje paznokcie nabiorą wyjątkowego charakteru i niespotykanego blasku. Różnorakie kształty drobinek (od kwadratów poprzez paseczki, na sześciokątach kończąc) sprawiają, że paznokcie zostają pokryte wspaniałą mozaiką form i barw.

Link do produkty: KLIK
Cena : 2.90 PLN

Moja recenzja:

Ozdoby do paznokci świetnie współpracują z przetestowanym wyżej lakierem, gdyż oba pięknie się mienią w swoim zakresie. Dobrze się trzymają lakieru, lecz niestety jak każda tak sypka ozdoba bardzo śmiecą. - naturalna wada takich ozdób. Pomijąc ten fakt drobinki świetnie się spisują. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz