sobota, 3 października 2015

Recenzja oliwka do paznokci ALLEPAZNOKCIE


Hej,
Po NIESTETY tak długiej przerwie - krótko i na temat - ZAPRASZAM NA RECENZJE.
Oliwka do paznokci i skórek.
Oliwkę otrzymałam dzięki zawarciu współpracy z hurtownią kosmetyczną Allepaznokcie o której już Wam wspominałam.


Link do strony : http://allepaznokcie.pl

Link do produktu : KLIK

Zapach : Frezja

Cena:  7 PLN

Dostępność : hurtownia internetowa Allepaznokcie

Pojemność : 15 ml

Kilka słów od producenta :

Recenzja :
Oliwka do skórek i paznokci świetnie się sprawdziła w moim przypadku. Moje paznokcie były suche, zniszczone, a po za tym moja płytka paznokcia była uszkodzona. Skórki były narażone na podrażnienia, ale dzięki oliwce mogłam dobrze poprawić "jakość" moich paznokci. Nie dość, że oliwka ma w środku opakowania- buteleczki suche kwiaty, to ma nieziemski zapach. Po prostu zakochałam się w nim. Po korzystaniu z oliwki przez miesiąc zauważyłam efekty, widoczne gołym okiem (sami zobaczcie efekty- zdjęcie niżej). Paznokcie się  nabłyszczyły, nawilżyły, a płytka się odbudowała. Skórki nie są już zdolne do podrażnień. Dzięki tej oliwce przestałam obgryzać paznokcie (z czym walczyłam od bardzo długiego czasu). Trochę wstyd-  a nawet bardzo pokazywać coś takiego - dla słabych: proszę przewinąć szybko w dół)

(na zdjęciu obrazuje paznokcie u dwóch rąk, jednak myślę, że nie robi to wielkiej różnicy, ponieważ paznokcie rosły w tym samym tempie).

Wracając do samej oliwki nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Gorąco polecam i daje 6 . Jako ocenę celującą dla tak świetnego produktu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz